Palafolls
8 subastas
Lista
Mapa
barcelona
palafolls-barcelona
Clear all
Cerrada
Finca rústica en c/ Sant Lluís, 6, esquina Passatge Tarragona, Palafolls, Barcelona
c/ Sant Lluís, 6, esquina Passatge Tarragona, 08389 Palafolls, Barcelona
Valor de subasta
234.906 €
Depósito
(5%)
11.745 €
Cerrada
9 visitas
Cerrada
Embarcación en Calle Camí d’en Baltasar, nº5, Palafolls, Barcelona
Calle Camí d’en Baltasar, nº5, 08380 Palafolls, Barcelona
Valor de subasta
(-30%)
115.942 €
81.159 €
Depósito
(5%)
5.797 €
Cerrada
15 visitas
Cerrada
Garaje en CL OVIDI MONTLLOR 3 1 -1 07, PALAFOLLS, Barcelona
CL OVIDI MONTLLOR 3 1 -1 07, 08389 PALAFOLLS, Barcelona
Valor de subasta
10.101 €
Depósito
(5%)
505 €
Cerrada
16 visitas
Cancelada
Garaje en CL OVIDI MONTLLOR 3 1 -1 06, PALAFOLLS, Barcelona
CL OVIDI MONTLLOR 3 1 -1 06, 08389 PALAFOLLS, Barcelona
Valor de subasta
8.382 €
Depósito
(5%)
419 €
Cancelada
4 visitas
Cerrada
Viviendas en C/MARGARIDES 21, PALAFOLLS, Barcelona
C/MARGARIDES 21, 08389 PALAFOLLS, Barcelona
Valor de subasta
138.849 €
Depósito
(5%)
6.942 €
Cerrada
17 visitas
Crear alerta