Cintruénigo
2 auctions
List
Map
navarra
cintruenigo-navarra
Clear all
Closed
Vessel in LG LOS PONTIGOS 0, CINTRUENIGO, Navarra
LG LOS PONTIGOS 0, 31592 CINTRUENIGO, Navarra
Auction value
€5,496
Deposit
(5%)
€275
Closed
8 views
Closed
Rural farm in CALLE CORTES DE NAVARRA 27 POLIGONO 4 PARCELA 450, CINTRUENIGO, Navarra
CALLE CORTES DE NAVARRA 27 POLIGONO 4 PARCELA 450, 31592 CINTRUENIGO, Navarra
Auction value
(-50%)
€180,508
€90,254
Deposit
(5%)
€9,025
Closed
11 views
Create alert