Oia
1 auction
List
Map
Judicial
pontevedra
oia-pontevedra
Clear all
Closed
Residential in CM CHAVELLA-OIA 16 polígono 39, parcela 1291., Oia, Pontevedra
CM CHAVELLA-OIA 16 polígono 39, parcela 1291., 36794 Oia, Pontevedra
Auction value
(-28.8%)
€140,400
€100,000
Deposit
(5%)
€7,020
Closed
9 views
Create alert